
Black Crown Gladius
Black Crown Gladius yra hibridinės formos universali padelio raketė vidutiniam lygiui. Sveria 355-370 g, šerdis vidutinė, paviršius 18K anglies pluoštas ir vienkryptis sluoksnis. Gamintojo kaina 200 €.
Universali raketėVidutiniam lygiuiKainos klasė: 150-250 €
Taškas rodo, į kurią pusę raketė linksta pagal formą, balansą ir svorį. Tai ne pažymys. Kaip nustatome
- Svoris
- 355-370 g
- Forma
- Hibridinė
- Šerdis
- Medium Black EVA
- Paviršius
- 18K anglies pluoštas ir vienkryptis sluoksnis
- Rėmas
- Vamzdinis anglies pluošto rėmas
Kam tinka Black Crown Gladius?
Tiks, jei
- Žaidi abiejose aikštelės pusėse ir nori visko po truputį.
- Nori greitai valdomos raketės prie tinklo (taip rašo apžvalgos).
Rinkis kitą, jei
- Nori kraštutinės galios arba maksimalios kontrolės.
- Hibridinė forma yra tarp apvalios ir deimanto: sweet spot šiek tiek aukščiau centro, kaip ir lašo formos.
Ką sako apžvalgos
- Galia
- vidutinė
- Kontrolė
- vidutinė
- Manevringumas
- didelė
- Komfortas
- vidutinis
Kiti Black Crown Gladius modeliai
Panašios kitų ženklų raketės
Specifikacijos ir šaltiniai
- Forma
- Hibridinė
- Svoris
- 355-370 g
- Šerdis
- Medium Black EVA
- Šerdies kietumas
- Vidutinė
- Paviršius
- 18K anglies pluoštas ir vienkryptis sluoksnis
- Rėmas
- Vamzdinis anglies pluošto rėmas
Kaip nustatome profilį ir ašis
Ašys rodo ne pažymį, o pusiausvyrą tarp dviejų gerų savybių. Kontrolės ir galios ašis pirmiausia remiasi gamintojo ar didelės parduotuvės žaidimo tipu (pvz. „Type of Game: Attack“ arba „Tipo de juego: Potencia“). Vieta tame intervale nustatoma pagal formą, balansą ir svorį: deimanto forma ir aukštas balansas stumia tašką link galios. Šerdies kietumas šios ašies nekeičia, nes minkšta šerdis keičia kamuolio išmetimą, o ne tai, kam raketė skirta. Kitos dvi ašys skaičiuojamos iš formos, balanso, svorio ir šerdies kietumo ir rodomos, kai žinomi bent trys iš keturių duomenų.
Profilį nustatom iš formos ir balanso: apvali forma ir žemas balansas veda link kontrolės, deimantas ir aukštas balansas link galios. Atlaidumas mažėja, kai šerdis kieta arba raketė sunkesnė nei 370 g. Taisyklė ta pati visoms raketėms, todėl jas galima lyginti tarpusavyje.
Mūsų testas
Šitos raketės nežaidėm. Balo, kurio nėra už ko pagrįsti, nerašom. Kai išbandysim, čia atsiras data, klubas ir verdiktas.
Klausimai apie Black Crown Gladius
Ar Black Crown Gladius tinka pradedantiesiems?
Tinka, jei jau žaidi bent kelis mėnesius. Ji nėra pati atlaidžiausia, bet ir ne kraštutinė.
Kokia Black Crown Gladius forma ir svoris?
Hibridinės formos, sveria 355-370 g.
Kiek kainuoja Black Crown Gladius?
Gamintojo kaina 200 €. Parduotuvėse ji dažnai būna mažesnė, ypač pasirodžius naujai kolekcijai.
